advert 1
advert 2
advert 3

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Gdzie zamieszkać?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Gdzie zamieszkać?

Gdzie zamieszkać? 1 rok, 1 miesiąc temu #2134

• Pasieki
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Kiedy szukasz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji zajrzyj na pasieki-komorniki.pl. Wygodne apartamenty, które spełniają życzenia każdego lokatora. Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego inwestora.

Odp: Gdzie zamieszkać? 11 mies. temu #2184

• Gala
  • Junior Boarder
A ja marzę o tym, żeby móc kiedyś zamieszkać w mieście inteligentnym, takim jak na przykład Masdar, o którym pisał Dariusz Stasik na stronie dariuszstasik.com/jak-wyglada-miasto-prz...oznaj-miasto-masdar/. W takim mieście są stosowane różne nowoczesne rozwiązania, dzięki którym mieszkańcom żyje się lepiej

Odp: Gdzie zamieszkać? 10 mies., 3 tyg. temu #2192

• kabix179
  • Fresh Boarder
Ja polecam w Warszawie szukanie mieszkań. Polecam wejść sobie w wolnej chwili na developer Warszawa i przekonać się na własne oczy o czym mówię. Serdecznie zachęcam do takiego kroku

Odp: Gdzie zamieszkać? 3 tyg., 2 dni temu #2403

• Antek3232
  • Fresh Boarder
JA osobiście polecam zakup mieszkania. Ja swoje zakupiłem na stronie www.hossa.gda.pl/wykonczenie-podklucz-gdansk-gdynia i dodatkowo od razu już gotowe do zamieszkania. W ofercie firmy posiadaja wykończenia pod klucz dzięki czemu można zaoszczędzić czas a wszystko będziecie mieć zrobione zgodnie z projektem. Polecam
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.11 sekundy