advert 1
advert 2
advert 3

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Wieczór panieński
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wieczór panieński

Wieczór panieński 10 mies., 3 tyg. temu #2306

• Gala
  • Junior Boarder
  • Oklaski: 0
Witam,
czy ktoś z Was organizował kiedyś dla kogoś wieczór panieński? Gdzie szukaliście pomysłów i inspiracji? Ja póki co trafiłam na stronę https://viabella.pl, gdzie znalazłam całkiem dużo takich ciekawych pomysłów i dowiedziałam się, jakie są teraz popularne gadżety na panieński. Jakie jeszcze strony moglibyście mi polecić?

Odp: Wieczór panieński 3 mies., 3 tyg. temu #2413

• Antek3232
  • Fresh Boarder
Ja na swój wieczór panieński byłam w Zakopanem i bardzo fajnie spędziłyśmy tak weekend. Jako prezent dostałam świetną bielizn ze strony tono.sklep.pl/pol_m_BIELIZNA-DAMSKA_Biel...e-erotyczne-315.html Jest ona naprawdę świetna i sama wczesniej kupowałam z tej strony. Bardzo wam ją polecam ponieważ ubrania sia bardzo dobrej jakości i moim zdaniem najlepsze na rynku

Odp: Wieczór panieński 2 mies. temu #2417

• Antek3232
  • Fresh Boarder
Ja organizowałam wieczór panieński mojej siostry i wiedziałam że ona zawsze chciała gdzieś wyjechać dlatego postanowiłam że polecimy na Ibizę. Wylatywałyśmy z Krakowa i musiałyśmy gdzies zostawić auto i dlatego skorzystałam z parkingu który znalazłam na stronie interparkingbalice.pl Dzieki temu nie martwiłam się o auto ponieważ parking jest monitorowany całą dobę. Polecam
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.12 sekundy