advert 1
advert 2
advert 3

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Kurs językowy dla obcokrajowców
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kurs językowy dla obcokrajowców

Kurs językowy dla obcokrajowców 5 lata, 8 mies. temu #232

• meggy25
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Cześć wszystkim (;
Od kilku lat mieszkam w Polsce, mówię dosyć dobrze po polsku, jednak chciałabym podszkolić inny język z którym mam trochę kłopotów - to angielski. Niby znam dużo słówek, jednak moim problemem jest szybkie i płynne mówienie. Czy ktoś z Was zna jakieś dobre szkoły językowe? W Warszawie? Albo sposoby na szybką naukę angielskiego?

Odp: Kurs językowy dla obcokrajowców 5 lata, 8 mies. temu #233

• anitka
  • Fresh Boarder
mnie dużo pomogło oglądanie filmów po angielsku no i uwielbiane przez wszystkich fiszki

Odp: Kurs językowy dla obcokrajowców 5 lata, 8 mies. temu #249

• anna27
  • Fresh Boarder
Rzeczywiście z polskim idzie Ci dobrze . A co do angielskiego, to w takim dużym mieście jak Warszawa jest sporo szkół językowych w których można podszkolić swój angielski. Taką szkołą jest chociażby Berlitz - www.berlitz.pl/en/programs_for_adults/le...e-baerlitz-way..html. Sama zastanawiam się nad nauką w tej szkole - głównie ze względu na metodę nauczania - metoda ta zakłada, iż w czasie lekcji można rozmawiać tylko i wyłącznie w języku obcym, skutkiem tego są szybkie efekty i bezbłędne mówienie w wybranym języku .
Ostatnio zmieniany: 5 lata, 8 mies. temu przez anna27.

Odp: Kurs językowy dla obcokrajowców 1 tydzień, 3 dni temu #2434

• Gala
  • Junior Boarder
A skoro już mowa o kursach językowych, to gdzie można sobie zrobić kurs języka duńskiego? Ja widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/dunski/online, że takie kursy w systemie on-line oferuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Czy ktoś z Was miał z nią wcześniej do czynienia?
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.33 sekundy