advert 1
advert 2
advert 3
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Metoda Callana - czy warto?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Metoda Callana - czy warto?

Metoda Callana - czy warto? 5 lata, 1 miesiąc temu #107

• karolina
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Planuję zapisać się na kurs angielskiego. Zależy mi, aby dość szybko opanować przede wszystkim słownictwo. Słyszałam, że Metoda Callana pozwala właśnie oswoić się przede wszystkim z mówieniem po angielsku. Jak sądzicie warto skorzystać z zajęć prowadzonych właśnie tą metodą? Ktoś może uczy się angielskiego tą metodą? Jakie tak naprawdę są jej zalety i wady?

Odp: Metoda Callana - czy warto? 5 lata, 1 miesiąc temu #112

• Prald
  • Fresh Boarder
Są różne opinie na temat tej metody. Jedni ją wychwalają, a inni z kolei twierdzą, że jest bezużyteczna, ja sam z niej skorzystałem i byłem zadowolony. Polecam Ci poczytać o tej metodzie w artykule na stronie metoda5s.pl/najwieksza-wada-metody-callana/

Odp: Metoda Callana - czy warto? 5 lata temu #121

• Boczek952
  • Fresh Boarder
sam osobiście polecam Ci sprawdzony przeze mnie kurs MP3 "metoda 5S" . Jest znakomity a efekty przychodzą bardzo szybko tylko trzeba być systematycznym w nauce . Wszystkich informacji na temat tej metody znajdziesz tutaj : metoda5s.pl/angielski-mp3

Odp: Metoda Callana - czy warto? 5 lata temu #138

• Makata
  • Fresh Boarder
Dla oswojenia się polecam Callana, szybkie tempo mówienia, nacisk właśnie na speaking to te problemy które mamy najczęściej aby pokonac językową barierę Wiem po sobie, że jesli od początku nauki języka mówisz, to jest to dla Ciebie naturalne i przychodzi łatwiej. Ponadto zawsze masz nad sobą nauczyciela, co pozwoli Ci mieć pewność co do wyłapywania i korygowania Twoich ewentualnych błędów wymowy:)
Oczywiscie decyzja nalezy do Ciebie;)

Odp: Metoda Callana - czy warto? 4 lata, 10 mies. temu #153

Ile jest ludzi tyle jest opini, jsk sama nie spróbujesz nie będziesz wiedzała.
Ostatnio zmieniany: 4 lata, 10 mies. temu przez tutaj-tanio.pl.

Odp: Metoda Callana - czy warto? 3 lata, 10 mies. temu #227

• Gumiś
  • Fresh Boarder
Osobiście polecam sposób nauki on-line. Sam korzystam ze strony : www.chatterbox.pl i to naprawdę super sprawa, którą polecam wyszstkim.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.14 sekundy