advert 1
advert 2
advert 3
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Angielski nauka mp3
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Angielski nauka mp3

Angielski nauka mp3 5 lata, 3 mies. temu #109

Witam.
Jestem trakcie poszukiwań nagrań w formie plików mp3 do nauki angielskiego na poziomie podstawowym. O ile to możliwe to najlepiej żeby były z transkrypcją. Poszukuję takich nagrań najlepiej za darmo, ewentualnie dostępnych za symboliczną opłatą. Możecie mi coś polecić ? Jeżeli znacie jakieś strony gdzie można znaleźć to czego szukam to byłbym wdzięczny.

pozdrawiam, dzięki
Za tę wiadomość podziękował(a): angpro

Odp: Angielski nauka mp3 5 lata, 2 mies. temu #122

• Boczek952
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Witam proponuję ci sprawdzoną metode 5S, angielski mp3 . Świetne , szybkie efekty nauki . Wejdz na stronę i zapoznaj się z tą metodą nauczania Pozdrawiam myślę że pomogłem metoda5s.pl/angielski-mp3

Odp: Angielski nauka mp3 5 lata, 2 mies. temu #125

• Gosix35
  • Fresh Boarder
Ja polecam Fiszki www.fiszki.pl/jezyk-angielski/fiszki-audio/ Jest to sprawdzona i skuteczna metoda nauki słówek i gramatyki, pozdrawiam

Odp: Angielski nauka mp3 5 lata, 2 mies. temu #137

• Warkocz
  • Fresh Boarder
A ja polecam konwersacje wydawnictwa Edgar:)Są różne poziomy:] Mi się bardzo podoba takie osłuchanie, bo w tym jestem najsłabsza, dobrze że dzieciaki chodzą na angielski to nie będą miały moich problemów

Odp: Angielski nauka mp3 4 lata, 1 miesiąc temu #215

• LukLev
  • Fresh Boarder
Wpisz w wyszukiwarce google: Angielski Mp3 a znajdziesz wiele stron z darmowymi i płatnymi kursami do nauki angielskiego w plikach mp3. Ja osobiście na mp3 korzystałem z kursu 500 najczęściej stosowanych angielskich zwrotów i bardzo pomógł mi w nauce. O tym jak uczyłem się z tym kursem pisałem na mojej stronie we wpisie: Jak szybko nauczyć się mówić w języku angielskim?
Jak szybko nauczyć się angielskiego - w domu (moje sprawdzone metody nauki angielskiego dla początkujących).

Odp: Angielski nauka mp3 2 lata, 10 mies. temu #347

• Minatosu
  • Fresh Boarder
Moim zdaniem dobra była by też dla Ciebie aplikacja na telefon www.langmission.pl. Super się z niej uczy
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.37 sekundy