advert 1
advert 2
advert 3
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Jak uczyć się języków obcych ?
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Jak uczyć się języków obcych ?

Jak uczyć się języków obcych ? 5 lata, 2 mies. temu #110

• Boczek952
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Witam chciałbym podszkolić swój język niemiecki . Czy znacie może jakieś ciekawe ,sprawdzone metody nauki ? Mogą to być różne kursy ważne by były skutecznie . Czekam na odp pozdrawiam

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 5 lata, 1 miesiąc temu #126

• Gosix35
  • Fresh Boarder
Ja polecam Fiszki, szczególnie w aplikacji na telefon - jest to doskonała zabawa i znakommity sposób na spędzenie chwili wolnego czasu. Fiszki oferują wiele języków od chińskiego po portugalski, więc możesz nawet uczyć się kilku języków jednocześnie
www.fiszki.pl/jezyk-angielski/mfiszki-na-telefon/

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 5 lata temu #146

• Makata
  • Fresh Boarder
Do tego jeszcze gazety do nauki angielskiego jak English Matters i oczywiście nagrania audio, których aż roi się w internecie. Często można znaleźć takie z transkrypcją

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 4 lata, 11 mies. temu #150

• melody
  • Fresh Boarder
Ja korzystam ze szkoły online chatterbox.pl i jak dla mnie - rewelacja. Są bardzo elastyczni, jeżeli chodzi o dopasowanie czasu pracy, a i lekcje są na bardzo dobrym poziomie. Mogę ich polecić z czystym sumieniem, zresztą można samemu spróbowac zamiawiając darmową lekcje. Myślę, że warto.

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 4 lata, 8 mies. temu #160

• karolina01
  • Fresh Boarder
Uczę się angielskiego przez Skype w szkola-shamrock.pl. Przekonał mnie duży wybór kursów. Zapisałam się na lekcję próbną za 1 zł, a potem na pełny kurs. Ceny są bardzo przystępne i często mają promocje. Lektor prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie i ciekawie. Polecam każdemu

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 4 lata, 6 mies. temu #164

• MagGros
  • Fresh Boarder
Ja się właśnie ostatnio zastanawiałam nad takimi zajęciami. Ciekawa jestem jak prowadzone są takie zajęcia i czy są z niego efekty?
Wygenerowano w 0.21 sekundy