advert 1
advert 2
advert 3
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Jak uczyć się języków obcych ?
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Jak uczyć się języków obcych ?

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 2 lata, 5 mies. temu #325

• Ania25
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Ja stwierdziłam, że ucząc się w domu, bez osoby, która może mnie skontrolować i poprawić może wyrządzić mi więcej szkody niż pożytku bo ciężko zmienić wyuczoną wymowę i nawyki. Najważniejszym punktem mojej nauki jest uczęszczanie do szkoły językowej, zapisałam się do http://englishyes.pl/jezyk-angielski-dla-doroslych/, poleciła mi ją koleżanka z pracy. Na lekcjach stopniowo przełamywałam swoje lęki związane z obcym językiem, zaczęłam wyrażać swoje opinie i odpowiadać na pytania, oczywiście po angielsku. Postępy w szkole motywowały mnie do samodzielnej nauki, w domu zawsze dodatkowo przyswajałam sobie materiał z zajęć, szukałam dodatkowych informacji dotyczących poruszanych zagadnień, poza tym zaczęłam skupiać się nad tekstami piosenek śpiewanych po angielsku żeby osłuchać się z różnymi akcentami. Przyznaję, że jeszcze długa droga przede mną, ale postęp jest niesamowity, a motywacja też jest duża
Za tę wiadomość podziękował(a): Tommy

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 2 lata, 5 mies. temu #330

• Monika86
  • Fresh Boarder
A co sądzicie na temat tego typu kursów jak ten - http://www.berlitz.pl/pl/kursy_dla_doros.../kursy_indywidualne/? A pytam dlatego, że chciałabym nieco podszkolić mój angielski. Uczyłam się go w szkole średniej i wcześniej, ale to jeszcze nie jest poziom, który mnie zadowala. Chciałabym w przyszłości wyjechać, a bez angielskiego ani rusz . Co o tym myślicie?

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 2 lata, 3 mies. temu #353

• angpro
  • Fresh Boarder
Ja polecam aplikacje na telefon www.langmission.pl
Bardzo fajnie można się dzięki niej uczyć ;d

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 2 lata, 3 mies. temu #360

• Karol900
  • Fresh Boarder
Ja chodzę do szkoły Three Lions - zobacz. Mogę szczerze polecić - na tych zajęciach dużo ćwiczymy mówienia, mój zasób słownictwa bardzo się zwiększył, dlatego warto naprawdę. A jeśli ktoś chodzi na kurs i tylko robi ćwiczenia z garmatyki to radzę zmienić szkołę

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 2 lata, 2 mies. temu #364

• janusz777
  • Fresh Boarder
Ja uważam że najlepiej można nauczyć się angielskiego ucząc się przez skypa. Nie tracąc czasu na dojazdy i mamy dużo tańsza cenę zajęć i dodatkowo możemy korzystać z profesjonalistów a nie regionalnych pseudo nauczycieli bez charyzmy. ja nauczyłem się i z szczerym sercem polecilem znajomym szkole Www.englishschool.edu.pl Super lektorzy i podejście do życi

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 2 lata, 1 miesiąc temu #369

• maniscool22
  • Fresh Boarder
ja osobiście moge zaproponować nowy kurs który ma debiut na Polskim rynku w tym roku 2016 i jest to
super narzędzie do nauki w domu lub pociągu.Ja już korzystam drugi miesiąc z super rezultatami,
naprawdę działa www.bellsenglishcourse.pl
suit.jpg
Wygenerowano w 0.14 sekundy