advert 1
advert 2
advert 3
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Jak uczyć się języków obcych ?
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Jak uczyć się języków obcych ?

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 2 lata, 3 mies. temu #374

• fiona27
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Ja jakoś najlepiej lubię się uczyć w domu. Sprawdź może faktycznie lepiej Ci będzie kupić po prostu taki system do nauki sita?

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 2 lata, 2 mies. temu #381

Aktualnie powstał nowy kurs Angielskiego nie jest to żadna paczka kolejnych zasad, nie to jest cos całkiem innego. A teras do rzeczy mamy do dyspozycji wiele poziomów trudności wiec dla każdego znajdzie się cos ciekawego. Ceny maja całkiem niskie i a poziom wykonania jest wysoki. Ta platforma istnieje bardzo krótko wiec nie jest jeszcze obeznana ale widać ze ktoś włożył masę pracy. A zapomniał bym to nie jest bot spam nie mam jak tego udowodnić bo nie ma. Jeśli mam powiedzieć cos co ma cię zachęcić hmmmmm… nie ma takiej takiej mogę po prostu powiedzieć brać brać i jeszcze raz brać. Ja osobiście dzięki niemu napisałem mature z anglika na 95% a nigdy nie przekraczałem progu 40 % wiec co nie było warto ? ja zapłacił bym jeszcze raz tyle

niżej podaje linka do tego produktu :

www.bellsenglishcourse.pl/

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 2 lata, 1 miesiąc temu #382

• maciek233
  • Fresh Boarder
Moim zdaniem klasyczny sposób nauki jest najlepszy. Ja chodziłem na intensywny kurs angielskiego w Katowicach http://www.berlitz.pl/katowice i jak dla mnie jest to najlepsza metoda nauki, a wiem bo próbowałem już wielu. Skończenie takiego kursu podnosi nam szanse na znalezienie lepszej pracy.

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 2 lata, 1 miesiąc temu #385

• Azlajf
  • Fresh Boarder
A nie lepiej po prostu wyjechać na zagraniczny kurs językowy, np. taki i uczyć się bezpośrednio pomiędzy ludźmi, którzy na co dzień posługują się tym językiem? Ostatecznie nic tak nie uczy człowieka, jak doświadczenie...

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 10 mies. temu #1718

• Alcivinn232
  • Fresh Boarder
  • english
Najlepiej jest pisać w obcym języku i jak najwięcej porozumiewać się z innymi po angielsku. Dodatkowo jakiś kursy i szkolenie, na pewno pomoże
Pozdrawiam

Odp: Jak uczyć się języków obcych ? 8 mies., 3 tyg. temu #1729

Bardzo mnie pomogła nauczyciel buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/bydgoszcz/
Wygenerowano w 0.15 sekundy