advert 1
advert 2
advert 3
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

kurs angielskiego
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: kurs angielskiego

kurs angielskiego 5 lata temu #97

• weronika
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Cześć

Chcę troszkę podszlifować swój angielski. Zależy mi w szczególności na angielskim biznesowym. A szkół jak grzyby po deszczu. Wymyśliłam sobie, że najbardziej interesowałby mnie taki intensywny kurs- niż szkoła. Co polecacie? Jestem z Bytomia więc mogę dojeżdżać np do Katowic:). Słyszeliście coś o proedukacji? Podobno organizują takie kursy? Chodził ktoś do tej szkoły?

Odp: kurs angielskiego 5 lata temu #101

• 7tomas7
  • Fresh Boarder
  • http://www.hotele.pl/
Ja też chciałbym coś wiedzieć na ten temat wiec podbijam z góry dzięki za info.

Odp: kurs angielskiego 5 lata temu #105

• melody
  • Fresh Boarder
Wiesz co, może spróbuj takiej metody językowej 5S. Jeżeli chcesz się nauczyć z wysiłkiem, ale szybko i skutecznie. To bardzo ci polecam.

Odp: kurs angielskiego 4 lata, 1 miesiąc temu #191

• studentang2
  • Fresh Boarder
Witam Wszystkich,
Zauważyłem że każdy z Was próbował różnych metod nauki języka.Ja podchodziłem do programów angielskiego bardzo sceptycznie,ale w ostatnim czasie spróbowałem rewelacyjnej metody na topenglishcourse.pl/ Kurs działa na zasadzie filmów z lektorem,ale do tego mamy obrazy,teksty,dzwieki,bardzo interaktywny kurs i musze przyznać,że wreszcie się uczę,jest u mnie wyrażny progres a uczę się zalednie 2 miesiące.Kurs nie jest za darmo,ale podobno jest napisany przez znany Amerykański Instytut badań nad szybką nauką języka.

polecam wszystkim topenglishcourse.pl/

Odp: kurs angielskiego 3 lata, 11 mies. temu #204

• Limona
  • Fresh Boarder
Może kurs internetowy? Uczysz się kiedy chcesz I można wybrać konkretny dział, temat, np właśnie angielski biznesowy: langopolis.pl/

Odp: kurs angielskiego 3 lata, 10 mies. temu #207

• LukLev
  • Fresh Boarder
Jeżeli w grę wchodzi kurs internetowy do samodzielnej nauki, to wiem, ze wiele osób chwiali sobie business english na stronie portalu eTutor.
Jak szybko nauczyć się angielskiego - w domu (moje sprawdzone metody nauki angielskiego dla początkujących).
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.16 sekundy