advert 1
advert 2
advert 3
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Angielski mp3 kurs Pomocy
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Angielski mp3 kurs Pomocy

Angielski mp3 kurs Pomocy 5 lata, 4 mies. temu #99

• Boczek952
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Witam szukam kursu języka angielskiego w formie nagrań mp3 . Za ktoś może jakieś strony z których można pobrać takie pliki ?? . Najlepiej by były darmowe ale płatne też mogą być ale za rozsądną cenę . Z góry dziękuje Pozdrawiam

Odp: Angielski mp3 kurs Pomocy 5 lata, 4 mies. temu #102

• 7tomas7
  • Fresh Boarder
  • http://www.hotele.pl/
Na chomikuj jest dużo. Wpisz w google interesujący Cię rozdział i następnie chomikuj.

Odp: Angielski mp3 kurs Pomocy 5 lata, 3 mies. temu #115

Myślę że najlepsze są lekcje w formie nagrań audio oparte na znanej metodzie metode 5s. Na pewno jest ona jedną z najlepszych i najbardziej efektownych metod szybkiego opanowania języka obcego. Szybko są wymierne efekty o czym sam się przekonałem. Ten sposób nauki pozwolił naprawdę szybko opanować wymagany zakres zwłaszcza słownictwa. Szybko przynosi wymierne efekty a na postępy w nauce nie trzeba długo czekać. Gwarantuję że u Ciebie będzie tak samo. Mogę zaproponować Ci taką oto stronkę metoda5s.pl/angielski-mp3/ , którą niedawno znalazłem i naprawdę ułatwiła mi ona znacznie naukę angielskiego. Także gorąco ją polecam. Jest rewelacyjna.

Odp: Angielski mp3 kurs Pomocy 5 lata, 3 mies. temu #117

• Puchacz
  • Fresh Boarder
Wszędzie, gdzie coś czytam o nauce angielskiego piszą o tej metodzie 5S, chyba muszę się z nią bliżej zapoznać, bo coś mi się zdaje że warto;) ?

Odp: Angielski mp3 kurs Pomocy 5 lata, 2 mies. temu #128

• Gosix35
  • Fresh Boarder
Lepiej spróbuj na początek nauki słówek w formie mp3- nadają się do tego Fiszki, są tanie i dostępne w sklepie internetowym lub dobrych księgarniach, polecam
www.fiszki.pl/jezyk-angielski/fiszki-audio/

Odp: Angielski mp3 kurs Pomocy 5 lata, 1 miesiąc temu #144

• Makata
  • Fresh Boarder
Próbowałam fiszek dobra metoda, niestety jak na kawałek papieru dość droga, ja robię sobie swoje własne, ściągam i drukuję, pozdrawiam!
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.13 sekundy