advert 1
advert 2
advert 3

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Wakacyjne, intesywny kursy językowe
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Wakacyjne, intesywny kursy językowe

Wakacyjne, intesywny kursy językowe 7 lata, 9 mies. temu #54

• benjaminek
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Zbliżają się wakacje. Większość szkół językowych ma w tym okresie przerwę wakacyjną. Szkoła Językowa Fundacji Shamrock pracuje bez przerwy !!! Wykorzystaj wakacje i chwilę wolnego czasu na własny rozwój i poprawę kompetencji językowych !!! To z pewnosią zaprocentuje !!!

Szkoła Języków Obcych Shamrock zaprasza na kolejne kursy z cyklu Intensywne Letnie Kursy Językowe. Więcej informacji o tym uzyskacie pod numerem gg 28643507 oraz tu NOWOŚĆ - dzwoniąc na nasze konto SKYPE - szkola_shamrock dostępne od 8.00 do 16.00. Serdecznie zapraszamy.
www.szkola-shamrock.pl/

Odp: Wakacyjne, intesywny kursy językowe 7 lata, 6 mies. temu #58

• nos
  • Fresh Boarder
Czy ktoś brał udział w tych kursach i może się wypowiedzieć? Chciałbym pojechać za rok, a nie wiem na co można liczyć. To coś na zasadzie intensywnych szkoleń, czy nauka z ebooka, a potem egzamin? To kurs języka angielskiego dla początkujących, czy doświadczonych? Proszę o informację.

Odp: Wakacyjne, intesywny kursy językowe 7 lata, 6 mies. temu #61

• benjaminek
  • Fresh Boarder
Szkoła jezykowa Shamrock to szkoła, który uczy on-line. Wystarczy komputer z podłaczeniem do internetu i zainstalowany komunikator np. Skype. Mają wykwalifikowaną kadrę lektorów i uczą na wszystkich poziomach zaawansowania. Sam ustalasz kiedy chcesz lekcję - w jaki dzień i o której godzinie. Poza tym uczysz sie tego co chcesz a nie tego co narzuca ci lektor i pozostała grupa. Na zajeciach jestes tylko ty i nauczyciel. Łatwiej wtedy przełamywac barierę jezykową. Więcej informacji pod numerem gg 28643507 oraz na stronie www.szkola-shamrock.pl/. Zobacz!.

Odp: Wakacyjne, intesywny kursy językowe 6 lata, 9 mies. temu #114

• antonio
  • Fresh Boarder
A ja polecam wakacyjne kursy angielskiego za granica tzn. w krajach anglojezycznych. W zeszlym roku bylem 2 tyg. na Malcie, a teraz w lipcu wybieram sie na taki kurs do Londynu. Tanie nie sa, ale daja kopa

Odp: Wakacyjne, intesywny kursy językowe 6 lata, 9 mies. temu #131

• Gosix35
  • Fresh Boarder
Można również uczyć się samemu, siedząc w pociągu, na plaży czy w samolocie do ciepłych krajów - sprawdź aplikacje na telefon Fiszek
www.fiszki.pl/jezyk-angielski/mfiszki-na-telefon/

Odp: Wakacyjne, intesywny kursy językowe 6 lata, 2 mies. temu #166

• MagGros
  • Fresh Boarder
Ja korzystam z takiej formy nauki i jestm bardzo zadowolona
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.10 sekundy