advert 1
advert 2
advert 3

 

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Monika86 (Monika86)

 • Offline
 • Ranga: Fresh Boarder
 • Data rejestracji: 12/18/2014
 • Ostatnia wizyta: 01/26/2016
 • Strefa czasowa: GMT +1:00
 • Czas lokalny: 19:11
 • Wiadomości: 15
 • Odsłon profilu: 1045
 • Oklaski: 0
 • Miejsce: Nieznany
 • Płeć: Nieznana
 • Data urodzenia: Nieznana

Podpis

Posty

Posty

emo
Moje pytanie jest troszkę inne od Waszych pytań, bo język angielski znam bardzo dobrze, bardziej chodzi mi o naukę innego języka obcego po angielsku. Myślałam głównie nad językiem niemieckim. Sporo już na ten temat czytałam, i zastanawiam się nad tym czy nie zapisać się na kurs językowy, np. total immersion w Berlitz, tutaj kilka słów na ten temat - http://www.berlitz.pl/en/total-immersion. Co sądzicie? Może ktoś z Was uczył się w ten sposób? Jeśli tak, to jakie efekty osiągnęliście?
Nauka języka obcego ...
emo
fajna sprawa
Fiszki na komórkę
emo
ja uczę się bardziej na zrozumienie, a nie na pamięć
Jak uczyć się słówek ...
emo
A co sądzicie na temat tego typu kursów jak ten - http://www.berlitz.pl/pl/kursy_dla_doros.../kursy_indywidualne/? A pytam dlatego, że chciałabym nieco podszkolić mój angielski. Uczyłam się go w szkole średniej i wcześniej, ale to jeszcze nie jest poziom, który mnie zadowala. Chciałabym w przyszłości wyjechać, a bez angielskiego ani rusz . Co o tym myślicie?
Jak uczyć się językó ...
emo
Ja również lubię uczyć się w ten sposób
Fiszki jako narzędzi ...
emo
fajna sprawa
Darmowy kurs angiels ...
emo
Jestem na tak
ebook jako nauka jęz ...
emo
A ja całkiem niedawno natknęłam się na ten kurs językowy - http://www.tae.innpuls.pl/e-kursy/. To kurs języka branżowego, który według mnie przydałby mi się w przyszłości (pracuję w branży lotniczej). Może ktoś z Was zna/kojarzy to Centrum Szkoleń Technicznych? Swoją biegłość językową oceniam na poziom B2 (mam też taki certyfikat) tzn. posługuję się dosyc dobrze językiem, rozumiem znaczenie głównych wątków przekazu w złożonych tekstach, potrafię porozumieć się na tyle płynnie by normalnie rozmawiać z rodzimym użytkownikiem języka angielskiego. Brakuje mi jednak specjalistycznego słownictwa i bardziej intuicyjnego używania gramatyki.
Kurs języka angielsk ...
emo
To forum językowe, dlatego chciałabym zapytać o opinię. Od kilku lat pracuję w branży lotniczej. Jak wiadomo, angielski tam bardzo się przydaje, dlatego regularnie staram się go szlifować. Wiadomo, że samodzielne uczenie to nie to samo co zajęcia w szkole językowej, dlatego proszę Was o pomoc. Otóż zainteresowały mnie te szkolenia angielskiego dla pracowników firm lotniczych - http://www.tae.innpuls.pl/oferta/. Czy ktoś z Was kiedykolwiek uczył się języka technicznego? bądź kojarzy tę firmę szkoleniową? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Angielski techniczny
emo
a jak cenowo?
Język angielski dla ...
emo
nie próbowałam nigdy
Metoda Callana - czy ...
emo
moim zdaniem warto
Kurs indywidualny - ...
emo
i jak?
kurs angielskiego
emo
też jestem za fiszkami
Jak uczyć się słówek ...
emo
i jak ze skutecznością?
Kurs języka angielsk ...
COM_KUNENA_MORE
Wygenerowano w 0.10 sekundy